بهترین حباب ساز برقی قرن 21

تصور کنید در یک لحظه تعداد زیادی حباب روی سرتان بریزد. حتی تصورش هم زیبا و جذاب بوده و خالی از لطف نیست. مخصوصا که این حباب ها روی سر بچه ها بریزد و یا در جشن ها و مراسم مختلف پخش شود. می تواند این مراسم را یکی از ماندگارترین مراسم زندگی همه بکند.


حباب ساز برقی


منتهی با حباب سازهای معمولی نمی توانید این کار را بکنید. اما ما به شما حباب ساز برقی جدید را معرفی می کنیم که به راحتی در آن واحد تعداد زیادی حباب تولید کرده و جذابیت و هیجان را به برنامه های شما می آورد.


حباب ساز برقی


این حباب ساز کاملا برقی بوده و هیچ نیازی به دخالت دست ندارد. هم از طریق برق شهری کار می کند که ولتاژ آن 220 ولت است و هم از طریق فندکی ماشین کار می کند که از ولتاژ 12 ولت پشتیبانی می کند. همچنین طول سیم برق آن بلند بوده و نگران نرسیدن سیم نباشید.


حباب ساز برقی


این حباب ساز از پلاستیک مقاوم ساخته شده و بسیار نیز سبک می باشد و به راحتی می توانید آن را به هر کجا که خواستید ببرید. همچنین یک قطعات پلاستیکی کوچکی نیز زیر دستگاه حباب ساز وجود دارد که اجازه نمی دهد روی زمین لیز بخورد.


حباب ساز برقی


این دستگاه ابعادی معادل 21×20×13 سانتیمتر داشته و یک دستگاه جمع و جور می باشد. همچنین یک پروانه چرخنده دارد که 18 دایره حباب ساز روی آن وجود دارد و یک فن نیز پشت آن است که حباب ها را داخل هوا پخش می کند.


حباب ساز برقی


زمان خرید این محصول یک محلول درست کردن حباب نیز همراه آن به شما داده می شود که در محفظه ی پشت دستگاه ریخته تا دستگاه بتواند حباب درست کند.


حباب ساز برقی
برای مشاهده و خرید حباب ساز برقی اصل روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 55000 تومان

حباب ساز برقی