تشخیص اصل و تقلب مچ بند هوشمند M2

یکی از محبوب ترین گجت های همراهی که بسیار زیبا بوده و علاوه بر ویژگی های ظاهری، توانایی های زیادی از قبیل تعیین ضربان قلب و یا میزان کالری مصرفی  و همچنین تعداد گام  های شما و مسافت طی شده و ... را دارا می باشد، مچ بند سلامت m2 است.


مچ بند سلامت m2


این مچ بند فوق هوشمند با استفاده از سنسور بسیار هوشمند خود تمام حرکات بدن شما را بررسی و آنالیز نموده و علاوه بر تمایش اطلاعات عمومی سلامتی بدن شما و می تواند توصیه های سلامتی مفیدی نیز داشته باشد.

 

مچ بند سلامت

 

به همین این دستبند هوشمند به یکی از پرفروش ترین محصول های دنیای تکنولوژی تبدیل شده و مشخصا در این زمان پای کمپانی های عیر اورجینال چینی وارد می شود.


مچ بند سلامت گام شمار


بسیاری از شرکت های چینی با سو استفاده از این محصول محبوب سعی در ساخت محصولی مشابه نه از نظر مشخصات و تنها از لحاظ ظاهریف به  صورتی که خریدار برای اولین متوجه تفاوت ظاهری محصول تقلبی و مچ بند اصل m2 نشود.

 

 

مچ بند هوشمند سلامت m2

شما به راحتی م یتوانید خریدی مطمئن و بی دغدغه را اتجربه نمایید، با استفاده از لینک قرار گرفته در انتهای مطلب و کلیک بر روی آن خریدی مطمئن را تجربه خواهید کرد،


مچ بند هوشمند سلامت


علاوه بر اصالت کالا، شما می توانید اطلاعات بیشتری نسبت محصول دریافت نموده و نظرات دیگر خردیدارن این محصول بررسی نمایید. با گارانتی تضمین اصالت کالا و7 روز امکان بازگشت محصول همگی در سایت www.taksabad.com  .


مچ بند هوشمند m2


برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول کلیک نمایید

قیمت 95.900 تومان

خرید مچ بند هوشمند m2

مچ بند ورزشی