تصفیه آب خانگی و زندگی سالم تر

دستگاه تصفیه آب sws یک دستگاه تصفیه آب از نوع خانگی می باشد که طراحی آن به گونه صورت گرفته که مناسب نصب مستقیم بر روی شیر های آب می باشد. از این رو بسیار کم حجم و مقرون به صرفه می باشد.

 

دستگاه تصفیه آب خانگی 

نصب آسان و بدون نیاز به آب بندی از ویژگی ها ی این دستگاه تصفیه آب می باشد که امکان استفاده از آب تصفیه شده را بر روی هر شیر آب به صورت مجزا برای شما فراهم می کند.

 

تصفیه آب در خانه


عملکرد این دستگاه تصفیه آب شامل عبور از دو فیلتر سرامیکی و نانو می باشد که میتوانند ذرات و آلاینده های تا 0.01 میکرون و همچنین میکروارگانیسم هایی چون باکتری ها،قارچ ها،تخم انگلها را از آب حذف کند.

 

اصفیه آب خانگی 

این دستگاه همچنین رنگ و بو آلاینده های شیمیایی شامل کلر نیترات و سایر فلزات سنگین را به کمک فیلتر های خود جذب می کند و آبی سالم و بهداشتی را در اختیار شما قرار می دهد.
در جعبه این دستگاه تصفیه آب انواع ملزومات جهت اتصالات در نظر گرفته شده است که امکان نصب به انواع شیرآلات را فراهم می سازد.

 

خرید تصفیه آب 


دستگاه تصفیه آب خانگی دارای یک شیر دو حالته می باشد که استفاده از آب شهری و آب تصفیه شده را بدون نیاز به باز کردن فیلتر از سر شیر فراهم می سازد. این کار به شما کمک میکند تا هنگام شستشو بتوانید از فشار آب بالاتری استفاده فرمایید.

 

خرید ارزان تصفیه آب 


وضعیت قرار گرفتن شیر دو حالته نوع آب خروجی را تعیین می کند. همچنین مدخل ورودی آب به دستگاه به گونه ای طراحی شده که رسوبات در آن گیر نمی کند و سبب افت فشار آب نمی شود.

  خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک


فیلترهای دستگاه قابل شستشو بوده وعمر متوسط آنها برای تصفیه حجم آبی در حدود 10 هزار لیتر می باشد و پس از آن جهت حفظ کیفیت اولیه توصیه می شود نسبت به تعویض آنها اقدام شود.

دستگاه تصفیه آب در منزل


 

قیمت خرید: 29,000 تومان

 

خرید