خرد کن چهارتیغه ایرانی

خرد کن  آشپزخانه چهار تیغه بدون نیاز برق و باطری کار می نماید. این خرد کن دستی یکی از با کیفیت ترین و بهترین خردکنهای موجود در بازار لوازم خانگی می باشد. این محصول 4 عدد تیغه داشته که این تیغه ها طراخی خاص خود میتوانند مواد غذایی مختلفی را همچون انواع سبزیجات، میوه جات و صیفی جات خرد نمایند.خردکن-دستی-سبزی


محفظه ی این خردکن نسبتا بزرگ بوده  و برای حجم زیاد مواد غذایی گزینه مناسبی به شمار میرود. این خرد کن دستی اصل دارای چندین قابلیت بوده که در ادامه به معرفی هر یک از آنها می پردازیم.


خردکن-دستی-اصل


این خرد کن دستی آشپزخانه تیغه های ضد زنگی دارد. همچنین هنگام پر بودن محفظه تیغه ها کند نمیشوند و گیر نمیکنند. این تیغه ها همانند روز اول با کیفیت بسیار خوب خود کار می نمایند. با کمک این محصول میتوانید انواع و اقسام مواد غذایی دلخواه خود را با صرف زمانی اندک خرد نمایید و در آشپزی به کارتان سرعت بخشید. بر روی درب این خرد کن سه عدد حفره وجود دارد که کاربر میتواند دستگیره اهرمی را داخل هر یک از آنها قرار دهد و مواد غذایی را با سرعت و جهت متفاوت خرد نماید.


خردکن-دستی-سبزی


این محصول دارای سه تیغه رشته کن و ورقه کن می باشد. این تیغه ها برای انجام امور میوه آرایی و سفره آرایی ابزارهای بسیار مناسبی به شمار میروند.


انواع-خردکن-دستیدر کف این محصول پایه های چسبناکی وجود دارد که جهت انجام کار با دستگاه بر روی سطح مورد نظر میچسبد و از حرکت و جا به جایی آن در حین خرد کردن مواد غذایی جلوگیری مینماید. ابعاد این محصول بدون احتساب دستگیره اهرمی 18*18 سانتی متر  می باشد.