خرید اسپیکر ارزان، سبک و کارآمد

همیشه گوش دادن به یه موسیقی خوب حال آدمو خوب می کنه خیلی از ما این حس را چندین بار تو زندگیمون تجربه کردیم و از اهمیت و نقشش اگاهیم. خیلی از خاطرات با موسیقی برای ما زنده و تداعی می شند.


اسپیکر طرح نوشابه


اما در ایجاد حال خوب علاوه بر موسیقی خوب یه ابزار عالی برای پخش موسیقی هم نقش به سزایی دارد. ابزاری که بتواند حس موسیقی را به خوبی انتقال دهد.


اسپیکر طرح نوشابه ای


انتخاب یک اسپیکر قدرتمند ارزان از بهترین این ابزار ها می باشد که با بهره مندی از کیفیت و بهره مندی از امکانات خود موجب رضایت خاطر شود.


اسپیکر نوشبه ای ارزان


اسپیکر فلش خور ارزان طرح کوکاکولا اسپیکری است که حجم خروجی صدا آن کیفیت عالی دارد و امکان اتصال و پخش موسیقی از طریق بلوتوث، فلش مموری و همچنین انواع کارت حافظه تا ظرفیت 16 گیگا بایت را دارا می باشد.


اسپیکر ارزان کوکاکولا


طراحی زیبای بدنه به شکل نوشابه بسیار جذاب بوده که در عین زیبایی و ظرافت از کیفیت بالایی برخوردار بوده که موجب حفاظت اسپیکر در برابر ضربات احتمالی می شود.


اسپیکر بلوتوثی ارزان


باتری اسپیکر ازنوع لیتیوم یونی می باشد که ظرف مدت دوساعت به طور کامل شارژ می شود. شارژ اسپیکر ارزان طرح قوطی نوشابه از طریق اتصال به لپ تاپ، پاور بانک و حتی  فندکی خودرو امکان پذیر می باشد.


اسپیکر بلوتوثی ارزان نوشابه ای


بعد از شارژ کامل اسپیکر توانایی پخش موسیقی به مدت 5 ساعت را دارد. این محصول در ابعادی به طول 110 میلی متر و عرض 65 میلی متر وزن 104 گرم می باشد.


اسپیکر بلوتوث طرح نوشابه 

قیمت این محصول با تخفیف استثنایی: 24,900 تومان


خرید