خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت سرد و گرم

همواره پوست صورت شما در معرض خطرهای زیادی می باشد زیرا بدون هیچ محافظ و پوششی در معرض انواع آلودگی های محیطی و حتی اشعه آفتاب می باشد، بنابراین استفاده از روش هایی برای مراقبت از پوست و شادابی آن بسیار مهم می باشد از جمله استفاده از ضد آفتاب و سایر روش های مراقبتی.
یکی از روش های مراقبتی بسیار تاثیر گذار در سلامت پوست بخور صورت می باشد که فواید آن بر هیچ کس پوشیده نمی باشد. از مهمترین مزایای استفاده از دستگاه بخور صورت رساندن گرما و رطوبت به طور همزمان به پوست صورت می باشد.
شما می توانید قبل از استفاده از انواع ماسک های پوستی از بخور گرم استفاده کنید تا منافذ پوستی شما باز شده و میزان تاثیر گذاری ماسک بر روی پوست شما بیشتر شود. توجه کنید قبل از استفاده از ماسک و بخور گرم حتما پوست خود را از آلودگی ها و مواد آرایشی پاک کنید.
از مهمترین مزایای استفاده از دستگاه بخور صورت دستی می توان به افزایش جریان خون پوست،رفع خستگی عضلات صورت و باز شدن منافذ پوست اشاره کرد که تاثیر بسزایی در طروات و شادابی پوست شما دارد. بخور گرم با باز کردن منافذ پوست در پاک سازی عمقی پوست تاثیر بسزایی دارد.
شما می توانید از گیاه یا عصاره گیاهی اوکالیپتوس برای تاثیر گذاری بیشتر بخور گرم بر روی پوست خود استفاده کنید. این عصاره گیاهی علاوه بر باز کردن منافذ پوستی در تمیز کردن هوای تنفسی تاثیر بسزایی داشتهو این ماده گیاهی یک آنتی‌باکتریال بسیار قوی می باشد.
استفاده از بخور گرم علاوه بر باز شدن منافذ پوستی و تمیز شدن منافذ پوستی می تواند گردش خون در سطح پوست را سریع‌تر کند و موجب شادابی و طراوت پوست شما بشود.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات مراقبتی پوست و خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت سرد و گرم به لینک زیر مراجعه نمائید.

 


 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 55000 تومان

 Ø®Ø±ÛŒØ¯