خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

اگر شما به دنبال تهیه ای یک دستگاه تصفیه آب خانگی با پرداخت هزینه ای کم اما دارای کارایی بالا می باشید می توانید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری ایرانی را امتحان کنید و براحتی آن را بر سر انواع شیر آلات آن را نصب کرده و از نوشیدن آب سالم و بهداشتی بهرمند شوید.
یکی از مهمترین ویژگی های یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب، حذف انواع املاح معدنی و آهکی، حذف رنگ، بو و مزه از آب می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا مدل AJ-225Rبه دلیل دارا بودن فیلتر از نوع پارچه مخصوص شبیه نمد و دانه های زغال فعال آب سالم و بهداشتی در اختیار شما قرار می دهد.
با توجه به کارایی و مناسب بودن قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی، بسیار محبوب می باشند. دستگاه های تصفیه آب خانگی سرشیری دارای ابعاد مناسب و ظاهری زیبا بوده و دارای قابلیت نصب بر روی انواع شیرآلات می باشد و شما می توانید از آن در بسیاری از آشپزخانه های کوچک که با مشکل کمبود جا مواجه هستید استفاده کنید.
یکی از مهمترین ویژگی های دستگاههای تصفیه آب خانگی ایرانی دارای سه حالت مختلف برای استفاده می باشد، سه حالت مختلف دوشی، نقطه ای و تصفیه که به شما امکان استفاده از آب غیر تصفیه برای موارد شتشو می باشد که عمر فیلتر دستگاه را افزایش می دهد.
استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند انواع املاح رنگی و آهکی آب را حذف نموده و آب کاملا سالم و بی رنگ و بو را در اختیار شما قرار دهد.
برای تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی ایرانی از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا  استفاده شده است. دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا مدل AJ-700R  که از انواع تصفیه سرشیری می باشد، مناسب برای مصارف خانگی، شرب و آکواریوم های کوچک می باشد.
برای مشاهده متنوع ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی ایرانی و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به صورت اینترنتی به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 120000 تومان

خرید