خرید سفره قلمکاری با ضمانت در اصفهان

قلمکاری از جمله هنرهای نفیس و بسیار ارزشمند شهر اصفهان است که در بسیاری از ادوار تاریخی علاقمندان خاص خود را داشته است و محصولات این هنر از قبیل پارچه و سفره قلمکاری، به عنوان رومیزی، پرده، پارچه نگهداری نان و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.


سفره قلمکار ارزان


مراحل رسیدن به یک سفره قلمکار اصیل و ظریف، بسیار شگفت انگیز است و گفتنی است که در تمامی مراحل ساخت این پارچه نفیس از طبیعت و مواد کاملا طبیعی استفاده می‌شود.


قیمت سفره قلمکار


در مرحله نخست، پارچه اصل قلمکاری که از جنس پنبه است به مدت پنج روز در آب (رودخانه) قرار می‌گیرد تا آهار  و مواد زائد آن گرفته شود. سپس باید زمینه پارچه به رنگ نخودی درآید تا پس از آن طرح و نقش روی آن چاپ شود. برای نخودی کردن زمینه پارچه، از مخلوط پوست انار و هلیله استفاده می‌شود.


خرید اینترنتی سفره قلمکار


سپس برای چاپ کردن طرح‌های مختلف که از جمله آنها می‌توان به اسلیمی، بته جقه و غیره اشاره کرد، از مهرها یا به اصطلاح‌ها شابلون‌های قلمکاری استفاده می‌شود که این شابلون‌ها کاملا چوبی (معمولا از جنس چوب گردو) هستند.


سفره قلمکاری اصفهان


در قلمکاری پنج رنگ اصلی وجود دارد که آبی،سبز، زرد، مشکی و قرمز هستند. هر چه تعداد رنگ‌های بکار رفته در پارچه قلمکاری‌ شده بیشتر باشد، قیمت و ارزش هنری آن بیشتر می‌شود. چون هر استادکار فقط می‌تواند روی یک رنگ کار کند و در نتیجه با افزایش رنگ‌ها، تعداد نیرو و زمان صرف‌شده بالاتر می‌رود.


سفره قلمکار قیمت


افراد مختلف به دنبال صنایع دستی اصیل، با کیفیت عالی و البته با قیمت مناسب هستند. در صورتی که در زمره این گونه افراد هستید، ما به شما فروشگاه اینترنتی تک سبد را پیشنهاد می‌کنیم. این فروشگاه با برقراری ارتباط با تولیدکنندگان معتبر اصفهانی و با از بین بردن واسطه‌ها، محصولی با کیفیت کاملا تضمینی و با قیمت باورنکردنی را در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.


فروش سفره قلمکاری


برای خرید سفره قلمکار اصفهان، روی دکمه خرید پستی کلیک فرمایید و خریدی آسان، امن، ارزان و سریع را داشته باشید.


خرید سفره قلمکار


قیمت محصول: 39000 تومان

خرید محصول