خرید میناکاری در اصفهان با بهترین قیمت

بدون شک یکی از برترین و چشم نواز ترین هنر های دستی ایرانی، هنر اصیل و چشم نواز میناسازی یا میناکاری می باشد که قدمت دیرینه آن نشان از اصالت این هنر ظریف دارد. هنری که تلفیق ذوق هنری و رنگ و نقش و نگارهای اصیل ایرانی می باشد.
اصالت این هنر به اندازه ای می باشد که دارای شهرت جهانی بوده و خرید میناکاری در اصفهان توسط گردشگران خارجی دلیلی بر صحت وسقم این مسئله می باشد. بدون شک این هنر در سایر کشورها نیز تولید می شود اما هنوز این هنر در ایران به بهترین شکل تولید می شود.
یکی از محصولات زیبا و چشم نواز میناکاری، بشقاب میناکاری اصفهان می باشد که دارای تنوع طرح، رنگ و ابعاد می باشد و به همین دلیل مناسب برای سلیقه های مختلف می باشد، از تلفیق این بشقاب های زیبا با یک قاب چوبی زیبا یک محصول تزئینی بسیار زیبا رقم می خورد که می تواند زینت بخش خانه ها شما باشد.
قاب میناکاری طرح بسم الله، نمونه ای زیبا و چشم نواز از محصولات میناکاری می باشد که تلفیقی ظریف و زیبا از هنر میناکاری و چوب می باشد. این محصول دارای یک بشقاب میناکاری شده از جنس مس به قطر 11.5 سانتی متر بوده که در یک قاب چوبی قرار گرفته است.
این محصول زیبا به دست هنرمندان اصفهانی، طراحی و تولید شده است که بشقاب میناکاری شده زیبا یی را بر روی یک تکه چوب مشبک کاری شده که در بالای آن آیه شریفه بسم الل الرحمن الرجیم نقش بسته است، قرار گرفته که اصالت و زیبایی این محصول را دو چندان می کند.
قاب بشقاب های میناکاری می توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی میناکاری اصفهان مورد استفاده قرار گیرد، بخصوص برای ارگان ها و شرکت ها. محصولات میناکاری اصفهان  هدیه ای زیبا و چشم نواز مناسب برای دکوراسیونی کاملا اصیل و ایرانی می باشد.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری اصفهان و میناکاری ارزان اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید