خرید هدیه تبلیغاتی برای پزشکان

هدایای تبلیغاتی برای رویدادهای مهم استفاده میشوند٬ وقتی شما در یک رویداد مهم حضور داشته باشید و برند خود را تبلیغ کنید٬ باعث دیده شدن برند شما و خدمات و محصولاتتان میشود و برند شما به یک برند مطرح تبدیل میشود. یکی از این رویدادهای مهم روز پزشک است٬ اول شهریور ماه هم زمان با زاد روز ابن سینا روز پزشک است٬ این روز برای تجلیل از خدمات پزشکان به افراد جامعه است. ابن سینا از تاثیر گذارترین فیلسوفان ایرانی است که آثار معروفی چون: کتاب شفا و القانون فی الطب دارد٬ به پاس تالیفات و خدمات این دانشمند بزرگ زادروزش را روز پزشک نامیده اند.


هدایای تبلیغاتی خاص


شما در این روز با تهیه هدیه تبلیغاتی برای پزشکان میتوانید از خدماتشان قدررانی کنید. هدایای تبلیغاتی برای پزشکان ۲ دسته است: دسته اول٬ محصولاتی مانند خودکار٬ سررسید٬ لیوان و... که برای سایر مشاغل هم مورد استفاده قرار میگیرد. 

دسته دوم؛ محصولاتی متناسب با جایگاه و پرستیژ پزشکان٬ این مصولات مرتبط با حرفه پزشکان است. دادن هدیه تبلیغاتی به پزشکان باعث میشود هر بیمار یا ارباب رجوعی که به مطب پزشک مراجعه میکند٬ هدیه تبلیغاتی را روی میز پزشک ببیند و این باعث بیشتر دیده شدن برند شما میشود. برای سفارش هدایای تبلیغاتی پزشکی میتوانید به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه کنید و اقدام به سفارش کالای مورد نظر خود کنید٬ شما با یکبار خرید مطمنا به مشتری دائمی تبدیل میشوید چون محصولات تک سبد با نازلترین قیمت هرضه میشود ومخصوص تمام سلیقه ها و هدفها میباشد.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

سردیس بوعلی سینا:

بو علی سینا از معروف ترین فیلسوفان ایرانی است٬ این سردیس دارای ابعاد۱۵.۵*۴.۸*۱۵.۵ سانتی متر و به رنگ بژ است٬ جنس آن از پلی استر و داخل آن با پودر سنگ و رزین پر شده که وزن سبکی دارد. با اهدای این سردیس به پزشکان از خدمات آنها قدردانی کنید. قیمت این سردیس تنها ۳۹۰۰۰ تومان است.


هدیه تبلیغاتی اداری

قیمت:39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


تندیس هدیه و تبلیغاتی میناکاری طرح ان یکاد:

قطر بشقاب ۱۲ سانتی متر و از جنس مس میباشد٬ ابعاد این تندیس ۱۳*۶*۲۹ سانتی متر است و آیه شریفه ان یکاد روی این تندیس نقش بسته است. امکان درج لگو بر روی پایه تندیس وجود دارد. این هدیه تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان را تنها به قیمت ۶۹۰۰۰ تومان از تک سبد خریداری کنید.هدیه تبلیغاتی میناکاری

قیمت:69000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید