خرید گلدان میناکاری اصفهان

گلدان میناکاری یکی از با کیفیت ترین و زیباترین محصولات هنری و دستی می باشد. این محصول با هنر میناکاری تولید شده است و ظرف پایه ی آن از جنس مس مرغوب می باشد. گلدان میناکاری دارای طرح های زیبایی بوده و با رنگهای زیبا و متنوعی مانند سرمه ای،لاجوردی،فیروزه ای، آبی آسمانی و ... رنگ آمیزی میشود. رنگهایی که برای طرح این محصول به کار گرفته شده است عمدتا از جنس رنگهای کوره ای می باشد و از تنوع و کیفیت بالایی برخوردار است.


گلدان-مینا-کاری


 گلدان میناکاری شده دارای ارتفاع 20 سانتی متر است و در یک جعبه چوبی مشبک نگهداری و عرضه میشود .این جعبه چوبی مشبک با چوب مصنوعی تولید شده است و توسط لیزر طرح های زیبایی روی آن انجام شده است.گلدان-مینا


این جعبه ی چوبی نمای زیباتری را به این گلدان مسی داده است که آن را چشم نواز نموده است. این گلدان مینا ساخت هنرمندان اصفهانی می باشد و کلیه ی مراحل تولید آن به صورت دستی انجام شده است.  این گلدان میناکاری را میتوانید به عنوان یک هدیه زیبا برای دوستانتان در نظر بگیرید.


گلدان-میناکاری


علاوه بر گدان میناکاری مسی محصولات دیگری همچون بشقاب میناکاری، جاقلمی میناکاری، گلاب پاش میناکاری، تندیس میناکاری، طرح بته جقه وان یکاد میناکاری شده، جعبه لوازم آرایش میناکاری، سرمه دان و ... عرضه میگردد.  این محصولات نیز معمولا از جنس مس می باشد و دارای کیفیت بالایی هستند. طرح هایی که بر روی اکثر محصولات میناکاری شده قرار دارد ترکیبی از طرح های اسلیمی، هندسی، گیاهان و حیوانات می باشد.


گلدان-مینا