درب توری و پلاستیکی مغناطیسی برای مغازه ها

احتمالا این روزها بارها و بارها با عبارت درب های مگنتیک، درب های آهنربایی و درب های مغناطیسی شده اید. آیا برای شما این سوال پیش آمده است که منظور از درب های مغناطیسی چه می باشد و هدف از طراحی و استفاده از آنها چیست؟

 

 

 

درب توری آهنربایی و درب نایلونی آهنربایی از جمله درب های مگنتیک می باشند که به منظور ایجاد رفاه بیشتر برای ساختمان هایی با سطح تردد بالا طراحی شده اند. علت نام گذاری این درب ها با عباراتی همچون مگنتیک، آهنربایی و مغناطیسی استفاده از آهنربا در ساخت آنها می باشد.

 

 

 

درب توری مگنتیک برند آسان مش با استفاده از توری فایبر گلاس تولید شده و دارای شبکه های بسیار ریزی می باشد که نه تنها مانع از ورود حشرات به داخل ساختمان شده، از ورود گرد و غباربه داخل ساختمان جلوگیری کرده اما اجازه عبور هوار آزاد به داخل ساختمان را می دهد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

از دیگر محصولاتی که برند آسان مش تولید می کند، پرده نایلونی مغناطیسی می باشد. این نوع پرده ها برای درب فروشگاه ها و ساختمان هایی با تردد بالا مناسب می باشد که از ورود هوای سرد به داخل ساختمان و خروج هوای گرم و هدر رفت انرژی جلوگیری می کند.

 

 

 

از ویژگی های درب های مگنتیک برند آسان مش می توان به استاندارد سازی بر اساس ساختمان های ایرانی اشاره کرد که از مهمترین ویژگی های این برند می باشد.

 

 

 

اگر شما نیز به هوای آزاد علاقه مند هستید و دوست دارید از هوای آزاد در تابستان بهرمند شوید می توانید با خرید درب توری مغناطیسی آسان مش نه تنها از شرحسرات در امان باشید، بلکه از هوای آزاد نیز لذت ببرید.

 

 

 

در رابطه با درب پلاستیکی آهنربایی می توان به پلاستیک بکار برده شده برای تولید این درب ها اشاره کرد که در مقابل گرما و سرما مقاوم بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد.