سفارش اینترنتی انواع شلف چوبی

اگر اهل مد روز در لوازم و وسایل دکوری باشید٬ حتما می دانید که در خانه های مدرن امروزی برای زیبا تر شدن دکوراسیون و چیدمان داخلی منزل از وسایل دکوری ساده و با اشکال خاص استفاده میشود٬ یکی از این وسایل دکوری که امروزه در بین مردم توسعه و محبوبیت دارد٬ شلف های دکوری است٬ این شلف ها کارایی بسیار زیادی دارند که میتوانند دکوراسیون داخلی خانه را زیبا و چشم نواز کنند و به فضای خانه سر وسامان می دهند و همه فضاهای خانه را از شلختگی و نامرتبی دور میکنند٬ هم چنین با این شلف ها میتوانید از فضاهای بلااستفاده بهره مند شوید. شما می توانید با مراجعه به سایت تک سبد انواع مدل شلف را به همراه با عکس و مشخصات کامل مشاهده کنید و هرکدام را دوست داشتید به صورت اینترنتی سفارش دهید و بعد از نهایی نمودن خرید آن را درب منزل تحویل بگیرید.


شلف سه کنج

شلف دیواری سه پله آویز دار:

این شلف بسیار زیباست و مناسب برای قرار دادن انواع وسایل دکوری٬ گلدان٬ مجسمه و... است٬ جنس شلف از pvc است که مقاوم در برابر رطوبت و آب است٬ این شلف طراحی پلکانی دارد و پله ها مناسب برای قرار دادن وسایل دکوری است٬ ابعاد هر پله ۷*۱۰ سانتی متر و ابعاد کلی شلف ۲۵.۵*۶۰ سانتی متر است. در زیر پله ها ۴ آویز فلزی قرار دارد که مناسب برای آویزهای تزیینی و دسته کلید است.


شلف سه طبقه


شلف دیواری سه طبقه کنجی:

این شلف برای بهره مندی از سه گوش بلا استفاده دیوار طراحی شده است٬ ازجنس چوب و دارای روکش رنگی سفید است٬ ارتفاع آن ۷۹، عرض ۲۸ و عمق ۱۸ سانتی متر میباشد. وسیله ای کاربردی و قابل استفاده در تمامی فضاهای خانه حتی حمام و دستشویی است. شامل سه طبقه است که کفی طبقات دارای شعاع ۱۸ سانتی متر و پهنای ۲۷ سانتی متر میباشند. قطعات این شلف برای اینکه فضای کمی اشغال کند به صورت مونتاژ نشده برای شما ارسال میشود٬ اتصال آن بدون نیاز به پیچ و مهره است و بسیار ساده و راحت میباشد. قیمت شلف کنج سه طبقه دیواری در سایت تک سبد ۴۹۰۰۰ تومان میباشد.


شلف سه طبقه دیواری کنجی

قیمت:49000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


شلف نردبانی مدل خرچنگی:

این شلف طراحی متفاوت و منحصر به فردی دارد٬ به همین دلیل محبوبیت زیادی درذبین مردم دارد٬ وزن این شلف بسیار کم است و به راحتی قابل جابه جا کردن میباشد. تعداد طبقات آن ۸ عدد است٬ سه طبقه سمت راست٬ سه طبقه سمت چپ و دوطبقه در وسط. شلف نردبانی از جنس چوب است و طبقات آن جداگانه است و با پیچ ومهره به راحتی به هم متصل میشوند٬ در حالت مونتاژ شده دارای یک متر ارتفاع و حدود ۷۰ سانتی متر پهنا و ۳۰ سانتی متر عرض دارد. طبقات آن هم دارای ابعاد ۲۹.۵*۲۹.۵ سانتی متر هستند. شلف نردبانی فضای کافی برای قرار دادن انواع گلدان٬ مجسمه٬ گل و وسایل دکوری را دارد. پس کسانی که علاقمند به گل و گیاه هستند میتوانند این شلف را استفاده کنند چون شلف نردبانی برای گل مناسب است.


شلف نردبانی برای گل

قیمت:103000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید