فروش آب میوه گیری دستی با نازلترین قیمت بازار

نوشیدن آب میوه فقط مخصوص فصول گرم سال نمیباشد٬ بلکه در تمامی فصل ها نوشیدن آب میوه تاکید شده است٬ چون میوه ها و آب آنها ویتامین های زیادی دارند که بدن به آن نیاز دارد و باعث محافظت بدن در برابر بیماری و ضعف میشوند. خوردن آب میوه بسیار نشاط آور و لذت بخش است. استفاده از آب میوه گیری های برقی برای تهیه آب میوه ها طبیعی هم نیاز به هزینه زیادی دارد و هم نیازمند انرژی زیاد است. اگر میخواهید با صرف هزینه و انرژی کم آب انواع میوه ها مانند: پرتقال٬ انار٬ لیمو٬ گریپ فروت و... را بگیرید٬ پیشنهاد ما استفاده از آب میوه گیر دستی است٬ این آب میوه گیری ها آب انواع میوه را به راحتی و بدون نیاز به برق و باتری میگیرد و شما با خوردن آب میوه شادابی و نشاط بدست می آورید. آب میوه گیری های دستی انواع گوناگونی دارند که در این جا انواع آب میوه گیری دستی را معرفی میکنیم.

 

آب میوه گیری دستی فلزی

آب میوه گیر دستی استیل:

این دستگاه یک ابزار کاربردی است که انواه میوه ها مثل لیمو ترش و شیرین٬ پرتقال و مرکبات را تنها با یک فشار ساده میگیرد٬ جنس آب میوه گیر از استیل ضد زنگ است که مقاوم در برابر رطوبت و آب میوه است و رنگش به هیچ عنوان تغییر نمیکند. این دستگاه یک وسیله ضروری برای تمام آشپرخانه ها است و به کمک بانوان آمده تا آنها را در امر پخت غذا کمک کند.

 

آب میوه گیری دستی

آب میوه گیر دستی چهار فصل بیتا:

این آب میوه گیر دستی یک کالای باکیفیت ایرانی است٬ که برای آب گیری انواع میوه ها مثل: انار٬ پرتقال٬ انگور٬ لیمو٬ گریپ فروت و... مناسب میباشد. این دستگاه بدون نیاز به برق و باتری کار می کند و کار با آن بسیار ساده است و همه میتوانند از آن به راحتی استفاده کنند برای شروع باید ابتدا میوه مورد نظر را برش داده و روی محفظه آب گیری بگذارید٬ سپس اهرم را به پایین بچرخانید٬ قسمت کاسه مانند پایین آمده و روی میوه قرار میگیرد و میوه را به سمت آبکش هدایت میکند و به همین سادگی آب میوه طبیعی آماده میشود.

آب میوه گیری دستی انار

این دستگاه دارای یک آبکش برای جمع آوری تفاله میوه ها است٬ جنس آبکش از آلومینیوم پرداخت شده ضدزنگ است و مقاوم در برابر اسید میوه ها میباشد. جنس بدنه دستگاه از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ است٬ دسته و چرخ دنده های آن از فولاد آبکاری شده٬ درست شده اند٬ دسته آن دارای یک دستگیره پلاستیکی است. شرکت سازنده برای این محصول باکیفیت ۵ سال گارانتی در نظر گرفته تا شما عزیزان با اطمینان خاطر کامل این محصول را خریداری کنید.

 

آب میوه گیری دستی ایرانی

این آب میوه گیری دستی ایرانی را به قیمت ۱۶۳۰۰۰ تومان خریداری کنید.

قیمت:163000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید