مزایا استفاده از هدفون های پشت گردنی

به دلیل تقاضا و استقبال خوبی که از هدفون ها می شود، در طی سال های اخیر انواع مختلفی از هدفون ها روانه بازار شده اند. شاید بتوان گفت جامع ترین تقسیم بندی برای انواع هدفون و ایرفون تفکیک آنها به دو گروه بی سیم یا همان وایرلس است که با بلوتوث کار می کند و هدفون معمولی و با سیم می باشد. هم چنین پرطرفدارترین هدفون های بازار متعلق به هدفون بی سیم و هدفون بلوتوث دار است.

هدفون-گردنی

این نوع هدفون به نظر می رسد برای افرادی که صرفا پخش موزیک برایشان اهمیت ندارد کاربردی تر است. هدفون تو گوشی، دور گوشی و روی گوشی انواع دیگری از هدفون ها هستند که به لحاظ نوع استفاده و ویژگی ظاهری به این صورت نامگذاری شده اند.

 هدفون-پشت-گردنی-ارزان

استفاده از هدفون هر روز افزایش پیدا می کند و رقابت در ساخت و تولید این هدفون ها هم هر روز در بازار بیشتر می شود. در یک دسته بندی هدفون هارا می توان به دو گروه بیسیم یا wireless و باسیم که هدفون های معمولی هستند تقسیم کرد.

انواع-هدفون-گردنی

هدفون های بیسیم این روزها افراد بیشتری را به خود جذب می کنند. چرا که کاربردی تر هستند و ایراد خرابی سیم و گره خوردگی سیم ها را هم ندارند.

هدفون-بلوتوثی-گردنی

انواع هدفون:

هدفون هایی که درون گوش قرار می گیرند. نام انگلیسی این هدفون ها ایرفون است. این مدل کاملا داخل گوش قرار میگیرد و کیفیت پخش به حداکثر می رسد چون مانع ورود هر گونه صدای مزاح به گوش می شود. در این دسته، هدفون هایی که سر پلاستیکی دارند از پرطرفدارترین هاهستند.

خرید-هدفون-دورگردنی

هدفون هایی که دور گوش را می گیرند. این هدفون ها یک نگهدانده ی دورگوش دارند که علت نام گذاری انها است. این مدل ها هم خوب هستند. هدفون های روی گوشی، کاملا روی لاله ی گوش را میپوشانند. این هدفون ها صدای خوبی دارند اما ممکن است نشت صدا هم داشته باشند.

هدفون-پشت-گردنی-بی-سیم

هدفون های پشت گردنی بیسیم، که توسط یک نوار پلاستیکی منعطف روی گردن قرار می گیرند، و ایرپاد ها به صورت جمع شونده در گوش قرار می گیرند.  هدفون پشت گردنی بلوتوثی قابلیت مکالمه دارد و به هدفون ورزشی هم معروف است.

خرید-هدفون-گردنی-بی-سیم

برای اطلاع از قیمت هدفون گردنی، روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

قیمت: 139000 تومان

 

خرید محصول