هدیه تبلیغاتی چی و از کجا بخریم؟

در یک جلسه کاری که دیروز با همکاران خود داشتیم به این نتیجه رسیدیم که یکی از ارزان ترین و پر بازده ترین روش هایی که می تواند برای تبلیغات خود استفاده کنیم، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد، در این جلسه با توجه به هزینه های بالای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی توافق بر استفاده از هدیه های تبلیغاتی شد.

 با توجه به اینکه کار ما جز مشاغل کوچک می باشد که نیاز به برندسازی دارد، بنابراین تصمیم برای تبلیغات می توانست برای ما بسیار مهم و تاثیر گذار باشد. بنابراین به رای گیری های صورت گرفته شده تصمیم بر خرید هدایای تبلیغاتی و استفاده از آن به عنوان روش تبلیغاتی خود شدیم.

 هرچند این تصمیم یکباره گرفته نشد و ما بارها و بارها این مسئله را برسی کردیم و مزایا و معایب آن را برسی کردیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که استفاده از هدیه تبلیغاتی خاص می تواند در برند سازی ما تاثیر بسزایی داشت باشد و این در حالی بودن که هزینه این کار بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی بوده.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید
بنابراین ابتدا تصمیم گرفتیم مخاطبان خود را شناسایی و طبقه بندی نمائیم تا براساس این طبقه بندی هدیه تبلیغاتی مناسب تهیه کرده. مخاطبان ما سه گروه مدیران، کارمندان و مردم عادی بودن که باید برای این سه گروه هدیه تبلیغاتی تهیه می کردیم.

 برای مدیران مجموعه هایی که با آنها در تماس بودیم باید از هدایای تبلیغاتی نفیس استفاده می کردیم که در شان این گروه اجتماعی باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم از کیف هایاداری چرم  و ست های چرم استفاده کنیم که دارای کیفیت بالایی می باشد و امکان حک لوگو بر روی آنها وجود دارد.

 اما برای گروه کارمندان تصمیم به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی کردیم که می تواند علاوه بر تزئینی بودن قابل استفاده نیز باشد. اما برای گروه سوم تصمیم بر آن شد که یک محصول کاربردی و با کیفیت از جمله پاوربانک تبلیغاتی تهیه کنیم.

 

 

ما در این مسیر به وب سایت فروشگاهی تک سبد کراجعه نمودیم که ضمن دریافت مشاوره خرید توانستیم محصولات با کیفیت اما با قیمت مناسب تهیه کنیم.