کیفیت و کارایی هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی باید از کیفیت بالایی برخورد دار باشند٬ چون نشان دهنده تصویر کسب و کار شما است٬ هدیه تبلیغاتی بی کیفیت ماندگاری و دوام پایینی دارد و سریعا از بین میرود و خاطره ای بد از شما در ذهن مشتری بوجود می آورد٬ در صورتی که هدایای تبلیغاتی باکیفیت ماندگاری بالایی دارند و تا سالهای سال سالم باقی می مانند و مشتری با هر بار استفاده ٬ به یاد شما و خدماتتان مافتد و همیشه در مجامع از شما به عنوان یک شرکت خوب یاد میکند٬ هدیه تبلیغاتی غیر از کیفیت بالا باید کارایی بالایی داشته باشند و یک وسیله کارآمد و مورد نیاز مشتری باشد‌.هدایای تبلیغاتی خاص

ساعت لندکس مدل pw012:

 ساعت لندکس یک هدیه تبلیغاتی کارآمد و باکیفیت است که صفحه نمایشگر ساعت سفید و قاب آن قهوه ای است٬ ابعاد آن ۳۵*۳۵ سانتی متر و موتورش از نوع روانگرد بی صداست٬ منبع تغذیه آن یک باتری قلمی است. قیمت این ساعت در سایت تک سبد ۸۹۰۰۰ تومان است.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:89000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


قاب پاور بانک وایرلس اپل پلاس:

مهم ترین خصوصیات پاوربانک: امکان اتصال قاب و پاور بانک از طریق کانکتور مغناطیسی٬ امکان شارژ همزمان دو دستگاه یکی به صورت وایرلس و دیگری به صورت سیمی٬ وزن کم٬ حمل آسان٬ ظرفیت واقعی ۳۰۰۰ میلی آمپر این هدیه تبلیغاتی پاور بانک را تنها به قیمت ۱۹۹۰۰۰ تومان خریداری کنید.

هدیه تبلیغاتی ارزان

قیمت:199000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


فندک اسپینر چراغ دار شارژی:

اگر مخاطب شما یک مرد است که سوپرایز کردن او برای شما مهم است برای او میتوانید اسپینر چراغ دار فندکی تهیه کنید. این اسپینر از یک بدنه فلزی ضدزنگ استیل ساخته شده٬ بر روی بدنه این اسپینر ۴ چراغ led رنگی قرار داده شده که با چرخاندن اسپینر حلقه رنگی زیبایی دیده میشود٬ این حلقه های رنگی در شب نوردخیره کننده ای دارد و فوق العاده زیبا است. این اسپینر٬ شارژی است و با کابل usb محصول٬ میتوانید آن را شارژ کنید. این فندک یک هدیه تبلیغاتی ارزان است قیمت آن تنها ۳۳۹۰۰ تومان میباشد.

بهترین هدایای تبلیغاتی

اطلاعات بیشتر و خرید
شما میتوانید این هدایا را از سایت تک سبد خریداری کنید و از امکان درج لگو سازمان بهره مندشوید٬ تک سبد مجموعه ای از بهترین هدایای تبلیغاتی را برای شما عزیزان فراهم آورده است.