گلدان و قندان میناکاری شده ساخت اصفهان

یکی از صنایع دستی تزیینی و کاربردی شهر اصفهان قندان میناکاری شده می باشد. این قندان دارای ظاهر بسیار زیبا و دلنشین می باشد که میتوانید در مناسبتهای مختلف از آن استفاده نمایید.این محصول همراه با یک جعبه چوبی مشبک عرضه میگردد. اندازه ی قندان میناکاری شده 9*12.5 سانتی متر و ابعاد جعبه چوبی 11*11.3*14 سانتی متر است. جعبه ی مشبکی این قندان به صورت درب دار طراحی شده است و برای تزیین منازل گزینه ی بسیار مناسبی به شمار میرود.


قندان-میناکاری


این قندان با مس ساخته شده است و توسط استادکاران اصفهانی تولید گردیده است. نقوش بسیار زیبا و جذابی که بر روی بدنه ی این محصول قرار دارد آن را تبدیل به یک محصول پرفروش و محبوب ساخته است. وزن این محصول با جعبه چوبی مشبک 250 گرم می باشد. ظرافت و یکدست بودن نقش و نگارهای این محصول آن را تبدیل به یک کالای گرانبها نموده است. رنگهایی که برای این محصول به کار میرود کوره ای می باشد و به هیچ عنوان دچار ریزش نمیگردد.


میناکاری


یکی دیگر از محصولات میناکاری شده گلدان مسي است. این گلدان مینا جنبه ی تزیینی داشته و میتوانید آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در نظر بگیرید. با استفاده از لیزر نیز میتوانید نام شرکت یا لوگوی خودتان را بر روی پلاکی درج نمایید و آن را در قسمت زیرین این گلدان قرار دهید.
گلدان-مینا


این محصول با جعبه چوبی مشبک دار عرضه میشود که زیبایی آن را دو چندان نموده است. این محصول را میتوانید به دیوار آویزان کنید و از فضای سنتی که به وجود می آورد لذت ببرید.


گلدان-میناکاری