گیرنده دیجیتال گاندو ساخت ایران

گیرنده دیجیتال موبایل گاندو مدل Gando Pad TV GN-PT666 Portable DVB-T دارای یک تیونر داخلی بوده و از قدرت گیرندگی بسیار بالایی بهره میبرد. این دستگاه برای گوشی ها و تبلتهای اندرویدی طراحی شده است. با کمک این محصول میتوانید بدون نیاز به اینترنت، سیمکارت یا برق شبکه های تلویزیونی مورد علاقتان را تماشا کنید. این گیرنده ی دیجیتال توسط رابط otg به دسگاهتان وصل میگردد بنابراین مطمئن شوید که تلفن یا تبلت هوشمندتان از این قابلیت پشتیبانی می نماید.


گیرنده-دیجیتال


گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی در ابعاد بسیار کوچک و جمع و جور طراحی شده است و به راحتی به هر جایی قابل حمل می باشد. با کمک این گیرنده دییجتال موبایل اندروید میتوانید در هر زمان و هر مکان به تماشای برنامه های مورد علاقتان بنشینید. حداقل نسخه اندروید برای کار با این گیرنده دیجیتال 4.1 به بعد می باشد. این گیرنده دیجیتال بر روی سیستم عامل اندروید نسخه 5 و 6 نیز کار می نماید. پردازنده ی دستگاه مورد نظرتان نیز 1.5 مگاهرتز به بالا باشد.


گیرینده-دیجیتال-اندرویدمنبع تعذیه ی این گیرنده دیجیتال کوچک از شارژ باطری می باشد اما زیاد آن را مصرف نمیکند. با دریافت نرم افزار Pad TV HD از گوگل پلی یا بازار میتوانید تنظیمات مربوط به این دستگاه را دریافت نمایید.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


برای ارتقای کیفیت این دستگاه یک آنتن دستبندی نیز همراه آن عرضه شده است. اگر در حین کانال یابی به مشکل برخرودید میتوانید مجددا در فضای باز امتحان نمایید. دستگاهتان برای اتصال به این گیرنده دیجیتال می بایست USB Debugging فعالی داشته باشد.


گیرنده-دیجیتال-وایرلس